AZS Politechnika Częstochowa ; RMKS Rybnik

Młode zawodnicznki II-ligowego RMKS Rybnik gościły w minioną sobotę na parkietach AZS Politechniki Czestochowa.
Początek spotkania przypominał scenariusz, który pamiętamy z poprzednich meczy. Nerwowość, brak dokładności i nieskuteczność. Drużyna znowu walczyła z przeciwnikiem i niestety również z własną niemocą.

Wynik po pierwszej kwarcie 18:8 nie napawał optymizmem. Kibicie, przywyczajeni jednak do długiego wchodzenia w mecz swojej drużyny, czekali cierpliwie na uspokojenie gry, które nastąpiło dopiero pod koniec trzeciej kwarty.

Rybniczanki poprawiły skuteczność i przede wszystkim koncentrację w obronie, co przyniosło wymierne efekty. Najpierw remis a później systematycznie powiększaną przewagę, która w drugiej połowie wyraziła się zdobyczą 24:43 punktów. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 50:66.
Następny mecz Rybniczanki rozegrają na własnej Hali w niedzielę 13 listopada. Początek pojedynku o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy!
Pomaganie przez kupowanie to akcja pozyskiwania środków dla naszej sekcji RMKS Rybnik.